גילוי נזילות במצלמה תרמית בתל אביב

נתנאל שירותי אינסטלציה בתל אביב

כאשר אתם מוצאים בית מוצף, בין אם כלפי מעלה מכיוון הביוב, ובין אם כלפי מטה מכיוון הצינורות והברזים, זו הרגשה לא נעימה בלשון מאד נקייה. עוד יותר לא נעים לגלות שהאינסטלטור שלכם, זה שהרגילו אתכם תמיד לקרוא לו, מאשים אתכם שאתם מתקשרים אליו באמצע הלילה. אצלי זה לא יקרה. אתם יכולים לפנות לכאן 24 שעות ביממה, ואני אגיע לחלץ אתכם מתקלת הביש.

איתור כל נזילה בקלות בעזרת מצלמה תרמית

הניסיון שלי פשוט לא מאפשר לי שום דבר אחר. אני אצליח להתחקות אחר הנזילה שלכם, לזהות את מקור פליטת המים, לזהות את התקלה שהתרחשה שם, ולגבש מהר צעדי תיקון לביצוע האיטום הנדרש. איתור נזילות בבתים הוא אחד הפרויקטים היותר מורכבים בקרב שרברבים חדשים ואפילו וותיקים שלא הפנימו דיו את הטכניקה היעילה. לכן, כשאתם קוראים לי, אתם יודעים שאתם בידיים מצוינות, וגילוי הנזילות יתרחש בפרקי זמן קצרים מאד בעזרת מצלמה תרמית – המאפשרת לנו לאתר את הנזק במהרה לפני שהנזקים מצטברים.

איטום הנזילה באופן מקצועי ואיכותי

אני בוחר בקפידה את חומרי הגלם לעסק השרברבות שלי. בחירה זו מאפשרת לי לסגור לכם את הצנרת ללא חשש שמוקד הנזילה ייפתח שוב, ואם יש חשש כזה, אני מראש לא מציע את חומרי האיטום שלי, אלא מפרק את הצינור התקול, ומתקין תחתיו צינור חדש מהשקית.

איתור נזילות באמצעות ציוד תרמי מתקדם

כשמדובר בגילוי נזילות, הדובדבן שבקצפת הוא המצלמה התרמית בה אני משתמש. מצלמה זו סוקרת את אזור הנזילה, ומגלה בקלות את מקור התקלה. המצלמה תשלח חיוויים גרפיים מדויקים של מה שמתרחש הלכה למעשה בצנרת שלכם, גם אם מדובר באזורים שיד אדם כמעט ולא יכולה להגיע אליהם ללא פירוק, למשל מתחת לסיפון הכיור או בחלקים תחתונים של הביוב. ציוד זה מאפשר לתיקון אשר הזמנתם להתבצע בפרקי זמן קצרים מאד.

גילוי נזילות במצלמה תרמית? רק נתנאל שירותי אינסטלציה בתל אביב!

מאחורי ניסיון רב שנים בביצוע תיקונים פשוטים כמסובכים, בבתים פרטיים ובמרחבים ציבוריים כאחד. כאשר אתם נתקלים בבעיה של נזילה, זו בדיוק העבודה שלי. אשמח לסייע לכם בכל מצב בו נתקלתם.

להזמנת עבודה או פתיחת קריאת חירום מידית, ניתן ליצור קשר כאן!