פתיחת סתימות ותיקון נזילות בתל אביב

נתנאל שירותי אינסטלציה בתל אביב

אם גם אתם מצאתם כיור עולה על גדותיו, רצפה מוצפת בביוב, או ברז שהתפרץ החוצה וגרף אתו מים רבים מהפתח, יש לכם למי לפנות. שמי נתנאל, ואני שרברב וותיק הפועל בתל אביב. אני מגיע ממש לכל בתי העיר, בין אם הם בשכונת המשתלה הנושקת לרמת השרון, ובין אם מדובר על קצה דרך ירושלים על גבול בת ים. זמני ההגעה שלי מהירים, ואני יכול להשיב לכם גם בשעות הקטנות של הלילה, ומדוע? משום שלנזילה, לפקיעת הברז או לסתימה אין תאריך ושעה. במילים אחרות, אין לדעת מתי הם יתרחשו, ודיירים שגרים בנכס שכור ודאי לא יכולים לשער זאת אם הם גרים בבית ישן או מוזנח עם עבודות אינסטלציה מעוררות חשד. בדיוק בשביל מקרים כאלה, תמיד ניתן להשיג אותי בטלפון או באתר.

פתיחת סתימות ותיקון נזילות מורכבות עם ספירלות איכותיות שנבחרו בקפידה

אני יודע שעבור חלקיכם סתימה היא לא אירוע של פירוק והרכבת גומייה בלבד. סתימה עלולה להיות מאד קטלנית, שכן ישנם חומרים שהמפגש שלהם עם הצנרת עלול להיות רע מאד. כך, למשל, אל תנסו סודה כאוטית כחומר הפותח סתימות. זה חומר שעושה בדיוק את ההיפך, וגורם לסתימה בה נוצרות אבנים דביקות בתוך הצינור. גם במקרים כאלו, אני אדע בדיוק מה לעשות על מנת לשחרר את הפגע.

תיקון נזילות בכל מקום בבית

מתחת לכיור, בביוב העליון, בביוב התחתון, בצינורות שבין הכיור לביוב – בכל אלו אני מתקן נזילות, ויש לי ניסיון רב בתחום. אני נעזר בציוד מתקדם לאיתור מקור הנזילות, כולל מצלמה תרמית המספקת מידע גראפי על הצנרת כולה. באמצעות פלטפורמה זו, אני מגיע לנזילה ומשתמש במיטב חומרי האיטום בשביל לכסותה. כאשר חומרים אלו אינם מספיקים, והצינור נמצא בלוי, אחליף אותו.

פתיחת סתימות ותיקון נזילות בידי נתנאל שירותי אינסטלציה בתל אביב

אני מבצע תיקוני אינסטלציה בכל רחבי העיר, ומטפל בכל סוגי הבעיות: בתים פרטיים, בניינים משותפים, משאבות מים ועוד. אני בעל ניסיון אדיר בתפעול סתימות ונזילות מכל הסוגים, בכל מקום בבית ומחוצה לו.

גם אתם מוזמנים ליצור קשר עמי, ואני אגיע לאן שתצטרכו בהקדם האפשרי. לפתיחת קריאה לטובת פתיחת סתימות ותיקון נזילות או טיפול בכל בעיית אינסטלציה אחרת, הקליקו!