שרברב בתל אביב

שרברב בתל אביב

נתנאל שירותי אינסטלציה בתל אביב

ברוכים הבאים! שמי נתנאל ואני שרברב ותיק ומנוסה המעמיד לרשותכם מערך רחב של שירותי אינסטלציה בכל רחבי תל אביב. אני מבצע עבודות צנרת, ביוב, החלפת כיורים וברזים ושירותים נוספים אשר דורשים ציוד מתקדם ומקצועיות רבה. אם נתקלתם בבעיית אינסטלציה ואתם זקוקים לשרברב בתל אביב – הגעתם למקום הנכון. כיצד אוכל לעמוד לרשותכם?

הגברת לחץ המים בדירות

בבניינים בהם משאבת המים לא תקינה, הסימפטום לכך הוא שבקומות הגבוהות ישנו לחץ מים מופחת בהשוואה לקומות הראשונות והאמצעיות. במאמר מוסגר, ניתן לומר, כי גם בקומות האמצעיות הלחץ מעט נמוך יותר מאשר בקומות הראשונות בהחלט באותו בניין. אני מבצע תהליכי אופטימיזציה בבניינים כאלה, כך שכל דייר ייהנה מלחץ מים תקין, בין אם הוא גר בדירת הגן של הבניין ובין אם הוא מתגורר בקומה האחרונה או אפילו בקומת הפנטהאוז.

פתיחת סתימות

שירות זה הנו אחד מהכי נפוצים בגינו קוראים לאינסטלטור בימינו. סתימות יכולות להתרחש עקב כל מיני סיבות, החל מהתנהלות לא כל כך רצויה כמו השארת כיור מלוכלך משיירי מזון ומשחת שיניים ללא מסנן, ועד לאירוע שכלל לא נמצא בשליטתכם, למשל סתימה בצנרת של הבניין. בשני המקרים, אדע בדיוק מה לעשות. אני גם אדע לזהות מה למעשה קרה כאן, והאם מדובר בתקלה שלכם או של הבניין, ולאחר מכן אעשה צעדים למיגור התקלה.

איטום נזילות ודליפות של מים

אני אזהה מהר את הסיבה בגינה התרחשה הנזילה, אחליף חלקי ברז וצנרת פגומים, ובמקרה שהחלק הנו פנימי, לא אהסס לפרק את מערכת הברזים כולה, על מנת להטמיע חלק תקין במקומו של זה הפגום. נזילות עלולות לנבוע או עקב כך שגומיות פתחי הורקת המים אינן תקינות, או עקב כך שהצינור מבחינה פיזית סיים את חייו בשל כך שהוא שבור, שרוט, סדוק או אפילו מכיל נקבים וחורים גדולים. צינור במצב כזה יוצא מכלל פעולה, ובמקומו יוטמע דגם חדש שאני אביא איתי.

מגוון רחב של שירותים נוספים מאת שרברב בתל אביב שהנו מנוסה ופועל סביב השעון

בין אם ברצונכם לגלות נזילות באמצעות מצלמה תרמית ובין אם תרצו להחליף חלק ממערכת הסניטציה או להחליף את הצנרת בנכס – תוכלו לקרוא לי בכל עת שתצטרכו שרברב, גם אם השעה היא באמצע הלילה. אני יודע שלחיות בבית שיש בו נזילה, דליפת ביוב או אפילו סתימה פשוטה – זה סבל מיותר. לכן, אני זמין בכל עת, ואוכל לטפל בכל בעיה שתצוץ.

ליצירת קשר – ניתן להקליק כאן ולפתוח קריאה ממש עכשיו!